Liczba gabinetów kosmetycznych w naszym kraju jest całkiem spora. Duża konkurencja sprawia, że te, które chcą uchodzić za dobre muszą oferować popularne zabiegi nie tylko na twarz. Jakie zabiegi są obecnie najchętniej wybierane przez klientki?

Peeling kawitacyjny

To jeden z bardziej popularnych zabiegów oferowanych przez nowoczesne gabinety kosmetyczne. Zabieg ten wykonywany jest u kobiet, które chcą dodać swojej skórze blasku. Do wykonywania peelingu kawitacyjnego wykorzystywane są ultradźwięki. Dodatkowo w trakcie zabiegu wykonywany jest hydromasaż. Gabinet kosmetyczny, który chce mieć dużo klientów powinien go mieć w swojej ofercie.

Mikrodermabrazja

To również popularny wśród pań zabieg. Jest wykonywany szczególnie chętnie przez kobiety, które chcą, aby zmarszczki stały się mniej widoczne, ale również przez panie, które chcą wyrównać niedoskonałości swojej cery. Jego również nie może zabraknąć w ofercie naszego gabinetu.

Zabieg odmładzania piersi

Zabieg przeprowadza się metodą SPM. Po przeprowadzeniu zabiegu skóra na biuście jest bardziej napięta i jędrna. Nie jest to zabieg inwazyjny, ale wyjątkowo skuteczny. Na pewno więc warto wprowadzić go do swojej oferty. Klientki będą bardziej zadowolone, jeżeli będą miały do wyboru także inne metody odmładzania piersi. Zastanówmy się więc, czy dodatkowo nie warto wprowadzić zabiegu odmładzania piersi metodą mezoterapii igłowej.

Zabieg ultradźwiękami na cellulit

Cellulit jest problemem, który dotyka coraz więcej kobiet. Nic więc dziwnego, że zabiegi ultradźwiękami, które pomagają go zmniejszyć wybierane są przez klientki gabinetów kosmetycznych wyjątkowo często. Jeżeli zależy nam na tym, aby gabinet przynosił nam duże dochody, musimy go mieć w swojej ofercie.

Gabinety kosmetyczne, które oferują szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych nie tylko na twarz nie narzekają na brak klientów. Na pewno w ofercie dobrego gabinetu nie może zabraknąć tych zabiegów, które kobiety wybierają naprawdę bardzo często. Im szersza oferta popularnych zabiegów, tym lepiej.

Dodaj komentarz