Przy prowadzeniu wirtualnych sklepów opartych na WordPress można zapewnić wszystkim potencjalnym klientom bramkę umożliwiającą płatności internetowe PayU za pomocą odpowiedniej wtyczki. Jak ją zintegrować z WordPressem?

Wtyczka PayU WooCommerce

Dla zapewnienia bramki płatności WordPress można wykorzystać wtyczkę PayU WooCommerce, której celem jest połączenie sklepu z systemem PayU. Integracja ta odbywa się w sposób prosty i przejrzysty. Zajmuje zaledwie kilka minut, a twórcy wtyczki udostępniają przystępny podręcznik, który umożliwia przeprowadzenie krok po kroku integracji, bez konieczności posiadania wiedzy programistycznej.

Dzięki wtyczce bramki płatności WordPress pozwalają na umożliwienie wszystkim klientom sklepu szybkie i bezpieczne płatności internetowej PayU, co w obecnych czasach jest warunkiem zaistnienia sklepu na rynku e-commerce.

Wtyczka PayU WordPress plugin umożliwia obsługę trzech kanałów finalizowania sprzedaży. Zalicza się do nich płatności online, karty kredytowe oraz raty PayU.

Wtyczka Fast Micro Pay

Za pośrednictwem wtyczki Fast Micro Pay – PayU WordPress plugin również można wykorzystywać w sklepie internetowym płatności online PayU. Na tej podstawie uruchamiany jest dostęp do płatnej treści na stronie, grupowe blokowanie wpisów w ramach abonamentu czy też płatne ściąganie eBooków. Do integracji z wtyczką Fast Micro Pay swojego WordPressa niezbędne będzie założenie konta firmowego w PayU.

W procesie płatności online z wykorzystaniem integracji wtyczki Fast Micro Pay i PayU stosowany jest adres e-mail kupującego. Staje się on także kodem dostępu do treści płatnych premium.

Opisywane wtyczki pozwalają na stworzenie automatycznej bramki płatności, która pozwoli na zautomatyzowaną sprzedaż na stronie. Dzięki nim można uruchomić płatny dostęp do treści w systemie WordPress i sprzedawać w takim sklepie online ebooki, audiobooki, kursy wideo czy dowolne treści za pomocą płatności internetowych PayU. To rozwiązanie, którego obecnie oczekują klienci.

Więcej informacji o rozwiązaniu można przeczytać na tej https://poland.payu.com/ stronie internetowej.

Dodaj komentarz